პრემიერ-მინისტრი ირაკლი კობახიძე ოფიციალური ვიზიტით უზბეკეთში გაემგზავრა
დიდთოვლობის შედეგად მიყენებული ზარალი დაითვლება და მიიღება შესაბამისი გადაწყვეტილება ზიანის ანაზღაურებასთან დაკავშირებით, მცირე ინფრასტრუქტურული სამუშაოები დაუყოვნებლივ დაიწყება - ლევან ჟორჟოლიანი
03-03-2025 10:08
პრემიერ-მინისტრის გადაწყვეტილებით, დიდთოვლობით მოსახლეობისთვის მიყენებული ზარალის შესასწავლად სპეციალური კომისია შეიქმნა
02-03-2025 7:20
დონალდ ტრამპმა ხელი მოაწერა აღმასრულებელ განკარგულებას, რომლითაც ინგლისური ენა ფედერალურ დონეზე ოფიციალურ ენად გამოაცხადა
01-03-2025 1:40
გუშინ კიდევ ერთხელ გაივლო ზღვარი იმ ძალებს შორის, რომლებსაც სურთ მშვიდობა და ადარდებთ უკრაინელების ბედი და რომლებსაც სურთ, იომონ უკანასკნელ უკრაინელამდე - ირაკლი კობახიძე
28-02-2025 6:47
მინდა მადლობა გადავუხადო ყველა უწყებას, თითოეულ ადამიანს, პირველ რიგში სამხედროებსა და მაშველებს, რომლებიც 24 საათის განმავლობაში თავდაუზოგავად შრომობენ და ჩართული არიან დიდთოვლობით გამოწვეული პრობლემების აღმოფხვრაში - გიორგი ტყემალაძე