თიბისი კონცეპტის ბარათის მფლობელებს, შესაძლებლობა გაქვთ, წელიწადში 3-ჯერ უფასოდ ისარგებლოთ მსოფლიო მასშტაბით 1200-ზე მეტ აეროპორტის Lounge Key-ის ლაუნჯებით
თიბისი კონცეპტის Mastercard World Elite ბარათის მფლობელებს, შესაძლებლობა გაქვთ, წელიწადში 3-ჯერ უფასოდ ისარგებლოთ მსოფლიო მასშტაბით 1200-ზე მეტ აეროპორტის Lounge Key-ის ბმულზე მითითებულ ლაუნჯებით.*
* ლაუნჯის წინასწარ მოძიება/გადამოწმება შესაძლებელია Lounge Key-ის შესაბამის ბმულებზე. კონკრეტულ ბმულზე გადასვლის შემდეგ, ზედა მარჯვენა კუთხეში არის ძებნის ღილაკი, სადაც რეგისტრაციის გარეშეც შესაძლებელია აეროპორტის/ქალაქის დასახელების მითითებით ლაუნჯის მოძიება.
შეთავაზება ვრცელდება მხოლოდ ბარათის მფლობელზე და შეთავაზებით სარგებლობისთვის აუცილებელია ბარათი იყოს აქტიური, ანგარიშზე ნაშთი შეადგენდეს მინ. 1 აშშ დოლარს და ასევე, აუცილებელია ბარათის ფიზიკურად წარდგენა ლაუნჯის შესასვლელში.
შეთავაზება ძალაშია 2025 წლის 31 მარტამდე.