როგორ შეიძინო ყოველდღიური საყიდლები მარტივად ქეშბექით? - TBC X VELI
თიბისი და ველი შენი საზაფხულო შოპინგისთვის გაერთიანდნენ. 17 აგვისტოს ჩათვლით ველის სრულ ასორტიმენტზე ყოველდღიურად, ყველა შეკვეთაზე 10%-იანი ქეშბექის მიღება შეგიძლია. ახალი თიბისი ბარათით ან / და ერთგული საკრედიტო ბარათით თითოეულ შეკვეთაზე მაქსიმუმ 100 ლარს, ხოლო ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით ან / და ერთგული საკრედიტო ბარათით - მაქსიმუმ 150 ლარს დაიბრუნებ.
ყოველდღიური საყიდლების გასამარტივებლად ველიზე ყველაფრის ერთ სივრცეში თიბისის ბარათებით 10%-იანი ქეშბექით შეძენა და საქართველოს ნებისმიერ მისამართზე შენს კართან მიღება შეგიძლია. ფიზიკურ სივრცეებში სხვადასხვა ობიექტებში საყიდლების შეგროვების ნაცვლად, ველიზე ყველა ყოველდღიურად საჭირო ნივთს იპოვი და თან ქეშბექით ყველა შეკვეთაზე 150 ლარამდე თანხას დამატებით დაზოგავ.
რას შეიძენ ველიზე ქეშბექით?
სილამაზისა და თავის მოვლის ყოველდღიური საშუალებები
მომხმარებლების რჩეულ თავის მოვლის საშუალებებს ველიზე სილამაზე & მოვლის კატეგორიაში აღმოაჩენ სადაც სახის, თმის, სხეულის, პირის ღრუს მოვლისა და ყოველდღიური ჰიგიენური საშუალებები დაგხვდება.
სახლის ყოველდღიური სისუფთავისთვის
სახლის მოვლის ყოველდღიური საშუალებების მომარაგება ხშირად დიდი ზომის, მძიმე ჩანთების ტარებასთან ასოცირდება, რადგან პროდუქტები ძირითადად მოცულობითია და მათი შევსებაც ერთდროულად არის არის ხოლმე საჭირო. ველიზე სახლის მოვლის ბესტსელერი პროდუქტების შეძენა ონლაინ, სახლიდან გაუსვლელად შეგიძლია და შენს შეკვეთას კართან მიიღებ.
ყოველდღიური პროდუქტები ბავშვებისთვის
მშობლებისთვის განსაკუთრებით კომფორტულია ონლაინ ველიზე შოპინგი, განსაკუთრებით როცა საბავშვო პროდუქტებთან ერთად სხვა ნივთების მარაგიც შესავსებია და ამისთვის სხვადასხვა ობიექტში პროდუქტების მოძიებაზე დროის დახარჯვა საჭირო არ არის.
მშობელი & ბავშვის კატეგორიაში საბავშვო საკვებს, მოვლის საშუალებებს, აქსესუარებსა და ინვენტარს იპოვი, რომლებსაც ყოველდღიურად ათასობით მშობელი ირჩევს.
ცხოველების მოვლა
შინაური ცხოველებისთვის საკვების დიდი შეფუთვებით შეძენა ყოველთვის უფრო ბიუჯეტური არჩევანია, ვიდრე მცირე ოდენობებით მარაგის ხშირად შევსება, თუმცა მძიმე წონის სახლამდე მიტანა დისკომფორტთან არის დაკავშირებული.
ველიზე ცხოველების მოვლის კატეგორიაში უმაღლესი ხარისხის საკვების მრავალფეროვან არჩევანს აღმოაჩენ, ასევე კატის ქვიშას, ჰიგიენაზე ზრუნვის საშუალებებსა და რა თქმა უნდა, სათამაშოებს.
ჭკვიანურად შოპინგისთვის კი ცხოველებისთვის საჭირო პროდუქტების შესაძენად სპეციალურად ამ დანიშნულების ობიექტში ვიზიტი არ გჭირდება - ველიზე ყველა სხვა ყოველდღიური საჭიროების პროდუქტებთან ერთად, შინაური ცხოველების საყვარელ ნივთებსაც შეიძენ.
სასმელი & ბარის აქსესუარები
როგორც ალკოჰოლური, ისე არაალკოჰოლური სასმელებისა და ბარის აქსესუარების შეძენა 10%-იანი ქეშბექით ველიზე ყოველდღე შეგიძლია. მოიმარაგე წყალი ზაფხულის ცხელი დღეებისთვის, სასმელი საზაფხულო შეკრებისთვის თუ ერთჯერადი ჭურჭელი კომფორტისთვის ონლაინ.
ყოველდღიური ნივთები ავტომობილისთვის
კომფორტული მგზავრობისთვის ველიზე ინვენტარისა და ექსტერიერისთვის განკუთვნილ ნივთებს იპოვი, რომლებიც ავტომობილის სისუფთავისა და მგზავრობის გამარტივებაში დაგეხმარება.
შეარჩიე ყველაფერი ერთ სივრცეში და დაიბრუნე 10% ყოველდღე, ყველა შეკვეთაზე ახალი თიბისი ბარათით ან / და ერთგული საკრედიტო ბარათით - 100 ლარამდე, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით ან / და ერთგული საკრედიტო ბარათით - 150 ლარამდე.