რატომ უნდა შეიძინო ბინა მშვიდ და მწვანე უბანში? - გაიგე მეტი ფასდაკლებების შესახებ, რომლებსაც პარტნიორი დეველოპერები გთავაზობენ
გიზიარებთ ბლოგს:
სახლი არის ადგილი, სადაც თავს მშვიდად, მყუდროდ და ბედნიერად გრძნობ. ხმაურიან ქალაქში რთულია მყუდრო სივრცის პოვნა,  თან ბუნებასთან ახლოს რომ იყო და თან არც ძალიან შორს ურბანული ცხოვრებისგან. ამ ბლოგში მოგიყვებით, 3 პროექტის შესახებ, რომლებიც აუცილებლად დაგაინტერესებს, თუ გინდა ფასდაკლებით შეიძინო სახლი:
მონოლით გრინ სითი
“მონოლითი გრინ სითი” თბილისის ძველ უბანში, ორთაჭალაში, რეკრეაციულ ზონასთან ახლოს მდებარეობს. გამწვანებული ეზო, დენდროლოგიური ბაღებით გარშემორტყმული კომპლექსი, სუფთა ჰაერი და პანორამული ხედები თავს  აქტიური ქალაქიდან შორს, აგარაკზე გაგრძნობინებს. კომპლექსი აერთიანებს სხვადასხვა დატვირთვის სივრცეს, ამიტომ სპორტული აქტივობისთვის თუ განტვირთვის დღის მოსაწყობად სახლიდან გასვლაც კი არ მოგიწევს. აქ დაგხვდება აუზი, ფიტნეს დარბაზი, სპორტული და საბავშვო მოედნები, ბოლო პერიოდის ყველაზე პოპულარული სპორტის, პადელის, კორტები. კომპლექსის მახლობლად არის ტბა და საპიკნიკე სივრცე, სადაც საუკეთესო დროს გაატარებ ოჯახთან ან მეგობრებთან ერთად. “მონოლითი გრინ სითი” აერთიანებს ადამიანებს, რომლებისთვისაც მნიშვნელოვანია გარემოზე ზრუნვა, ბუნებასთან სიახლოვე და  ჯანსაღი ცხოვრება, ამიტომ კომპლექსში  მოეწყობილია ველობილიკები და ავტომობილებისგან თავისუფალი, ბავშვებისთვის სრულიად უსაფრთხო ეზო.
კომპლექსი უკვე დასრულებულია და რემონტის დაწყება ბინის შეძენისთანავე შეგიძლია, ხოლო თუ შეთავაზებით ისარგებლებ, კვ.მ-ზე  – 100$-იან, შერჩეულ ბინებზე კი 180$-მდე ფასდაკლებას მიიღებ, როგორც საქართველოს ბანკის მომხმარებელი.
განცხადების შესავსებად ან მეტი დეტალის გასაგებად ამ ბმულს ეწვიე.
ოსტატი პანორამა ზაჰესი
სამშენებლო კომპანია „ოსტატი“ ინდივიდუალური მიდგომითა და დეტალებზე  ზრუნვით გამოირჩევა. განსაკუთრებით კონტროლდება სამშენებლო მასალების ხარისხი და მდგრადობა. „პანორამა ზაჰესი“ თანამედროვე ტიპის საცხოვრებელი კომპლექსია, სადაც შეგიძლია იცხოვრო ქალაქური ქაოსისგან მოშორებით, გამწვანებულ, მშვიდ და კომფორტულ გარეუბანში, მაგრამ სულ რაღაც ნახევარ საათში მიხვიდე ქალაქის ცენტრამდე. მაცხოვრებლების უსაფრთხოებაზე უწყვეტ რეჟიმში იზრუნებს დაცვა, გათვალისწინებულია საპარკინგე ზონები. მშენებლობა 6 თვეში სრულდება. თუ ბინის შეძენას იპოთეკური სესხით გადაწყვეტ, ექსკლუზიურ 15%-იან ფასდაკლებას მიიღებ. ეფექტური ლარში: 16.55%-დან.
შეავსე განცხადება ამ ბმულზე ან დაგვიკავშირდი მეტი დეტალის გასაგებად.
UPCO დიდ დიღომი
UPCO დეველოპმენტის პროექტი დიდი დიღმის კომპლექსი თეიმურაზ I-ის ქუჩაზე შენდება, არქიტექტურის დიზაინი გამოირჩევა დახვეწილი,  თანამედროვე, და მწვანე დაგეგმარებით, სადაც ყველა მაცხოვრებელს შეუძლია საკუთარი გემოვნებით მოიწყოს მისთვის კომფორტული და მყუდრო საცხოვრებელი. პროექტი ითვალისწინებს საბავშვო სივრცეებს, მწვანე ეზოებს, კომერციულ ფართებს და ორსართულიან მიწისქვეშა პარკინგს. მიწისქვეშა პარკინგი საუკეთესო გადაწყვეტაა, რომ ეზო არ გადაიტვირთოს მანქანებით და მეტი სივრცე დარჩეს დასვენების, გართობისა და საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობისთვის.  დიდი დიღმის კომპლექსში თუ ბინის შეძენას იპოთეკური სესხით გადაწყვეტ, ექსკლუზიურ 5%-იან ფასდაკლებას მიიღებ.
ქალაქში მწვანე უბანში ცხოვრება არ ნიშნავს ქალაქისგან გაქცევას  – პირიქით, ეს არის ხარისხიანი, მშვიდი ცხოვრების შესაძლებლობა ურბანულ სივრცეშივე, სადაც უკეთესად ზრუნავ შენს ჯანმრთელობაზე, დასვენებასა და ყოველდღიურ კომფორტზე. ასე რომ თუ ბინის შეძენას გეგმავ, გამოიყენე შანსი და აირჩიე შენთვის სასურველი პროექტი.