დამატებით დაიბრუნეთ 30% - Black Friday შეთავაზება
თიბისი კონცეპტის შეთავაზების ფარგლებში, 29 ნოემბერს, გადაიხადეთ  თიბისი კონცეპტის ბარათით შერჩეულ 100-ზე მეტ ობიექტში და დამატებით დაიბრუნეთ გადახდილი თანხის 30% მომენტალურად, მაქსიმუმ 200 ლარი.
შეთავაზება ძალაშია 29 ნოემბრის 24:00 საათამდე.
შერჩეული ობიექტები:
ტანსაცმლის/ფეხსაცმლის კატეგორია
Mango, AW LAB, Factory, Jeans Gallery, Studio by Shoes Gallery, Laboratory Shoes Gallery, Scarpiera, Bata, Bambino, Replay, Jacadi, Okaidi, Corso Italia, Ecco, GEOX, ICR Outlet, Mavi, Kid's Gallery, Greyder, Jack&Jones, Etam, Hummel, G-Star, Lee, Wrangler, Levis, Atrio, Gant, Lacoste, Guess, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Samsonite, Triumph, www.Dressup.ge, Matalan, Patrizia PePe, Superdry, www.Iconic.ge, Lion of Porches, Pepe Jeans London, Mayoral, Original Marines, Marc O'Polo, Dressarium, Dressarium Kids, Dan John, Shoes Loft, Hackett London, Karl Lagerfeld (City Mall), Mark & Spenser, Aldo, US Polo, Zippi, Charles & Keith, Ipekyol, La vie en Rose, Scotch & Soda, Timberland, Diesel, The North Face, Magellan, Mustang, Columbia, Converse, Adrenaline, Espacho, Pinko, DKNY, Karl Lagerfeld (Galleria Tbilisi, Batumi), Wolford Georgia, Pierre Cardin Georgia, Ramsey Georgia, Dots, Materiel, Piazza Italia, Sacoor Brothers, Sacoor Blue