25%-იანი ფასდაკლება წევრებზე + 30 დღიანი უფასო საცდელი პერიოდი
შეთავაზების აღწერა:
• Fiit გთავაზობთ 25%-იან ფასდაკლებას წევრობაზე + 30 დღიან უფასო საცდელ პერიოდს.
• უფასო საცდელი პერიოდის შემდეგ, აბონენტებს ავტომატურად ჩამოეჭრებათ პირველი გამოწერის გადასახადი, თუ გამოწერა არ გააუქმეს.
გამონაკლისები
• შეთავაზებას ვერ გამოიყენებთ სხვა შეთავაზებებთან, პროგრამებთან, ფასდაკლების ბარათებთან და ვაუჩერებთან ერთად, თუ საპირისპირო არ არის მითითებული
მოქმედების ვადა:
ძალაშია 2024 წლის 31 მარტამდე.
ბარათის მფლობელის უფლებამოსილება:
ხელმისაწვდომია Mastercard-ის ნებისმიერი წინასწარ გადახდილი (Prepaid), სადებეტო, საკრედიტო, ბიზნეს და მაესტრო ბარათების მფლობელებისთვის.
შეთავაზების ხელმისაწვდომობა:
ვრცელდება ახალ ონლაინ გამოწერებზე მთელ მსოფლიოში (ხელმისაწვდომია ყოველთვიური და ყოველწლიური გამოწერები)
ბაზრის უფლებამოსილება:
ხელმისაწვდომია უფლებამოსილი ბარათის მფლობელებისთვის ევროპაში, თურქეთისა და დსთ-ს ჩათვლით. ეს შეთავაზება შეიძლება გავრცელდეს AP-ის, MEA-ს, US-ის და LAC-ის რეგიონებში, ხელმოწერილი მონაწილეობის ხელშეკრულების თანახმად.
როგორ სარგებლობენ ბარათის მფლობელები შეთავაზებით:
ბარათის მფლობელები უნდა გადავიდნენ ბმულზე www.getfiit.tv/mastercard, რათა დარეგისტრირდნენ 30 დღიან უფასო საცდელ ვერსიაზე და მონიშნონ წევრობის კატეგორია პრომო კოდის გამოყენებით: MCFIIT2523