Robo Coder - მა ახალ სეზონზე რეგისტრაცია განაახლა
Robo Coder - მა ახალ, მეექვსე სეზონზე რეგისტრაცია განაახლა. ამის შესახებ, Business Insider Georgia - ს კომპანიის დამფუძნებელმა ნინო ბექაურმა განუცხადა.
გაიხსნა რეგისტრაცია Robo Coder ის მე-6 სეზონზე. წელს კვლავ ვუხსნით ბავშვებს კარს Lego-ს, რობოტოტექნიკის და პროგრამირების სამყაროში.
რატომ Robo Coder -ი ?
Robo Coder -ის სასწავლო პროგრამებზე შეძენილი უნარები სულ უფრო და უფრო აქტუალური ხდება თანამედროვე სამყაროში;
ჩვენ გვყავს გამოცდილი გუნდი. პედაგოგები , რომლებიც მუშაობენ ჩვენს ცენტრში რამოდენიმე წელი, იცნობენ თითოეულ ბავშვს, იციან მათი ძლიერ მხარეები და გარდაქმნიან სწავლას საოცარ თავგადასავლად;
Robo Coder -ის გარემო უქმნის ბავშვებს და მათ მშობლებს კომფორტის და ნდობის შეგრძნებას, ბავშვებს უხარიათ თითოეულ გაკვეთილზე მოსვლა;
სასწავლო პროგრამები მორგებულია ყველა ასაკისა და გამოცდილების მქონე ბავშვზე .
მსურველებს შეუძლიათ სარეგისტრაციო ფორმის შევსება და შემდეგ კომპანიის
წარმომადგენელთან პირადი კონსულტაციის საფუძველზე შესაბამისი ჯგუფის შერჩევა. მეცადინეობები ჩატარდება როგორც კვირის დღეებში, ასევე შაბათსა და კვირას.
სარეგისტრაციო ფორმა :
პროგრამები გათვლილია 3-15 წლამდე ასაკის ბავშვებსა და მოზარდებზე;
Lego რობოტოტექნიკის და პროგრამირების კურსი 10-15 წლის მოზარდებისთვის - “Mindstorms " 1, 2 და 3 დონე :
Lego კონსტრუირების კურსი 8-10 წლის ბავშვებისთვის - “მანქანები და მექანიზმები":
“ვიზუალური პროგრამირების კურსი “ 7-9 წლამდე ბავშვებისთვის :
Lego რობოტოტექნიკის კურსი 6-8 წლამდე ბავშვებისთვის - " WeDo " 1 და 2 დონე :
Lego კონსტრუირების კურსი 5-6 წლის ბავშვებისთვის- “ მარტივი მექანიზმები და მათემატიკა” :
შემოქმედებითი კურსი 3-5 წლამდე ბავშვებისთვის- " შექმენი შენი Lego ისტორია " 1 და 2 დონე:
სრული კურსის საფასურის წინასწარი გადახდის შემთხვევაში მოქმედებს 20 % -იანი ფასდაკლება .
10 %-იანი ფასდაკლება მოქმედებს დედმამიშვილების სწავლის შემთხვევაშიც .
გარდა, Lego საგანმანათლებლო კურსებისა დავამატეთ ვიზუალური პროგრამირების მიმართულებაც, რომელზე რეგისტრაციაც ოქტომბრიდან დაიწყება.
დამატებითი ინფორმაციისთვის უნდა დარეკოთ შემდეგ ნომერზე: 595126410 ან მიწეროთ ROBO Coder-ს ფეისბუქ გვერდზე.
მეცადინეობები ჩატარდება საბურთალოზე , შემდეგ მისამართზე : ე. მაღალაშვილის ქ.5 (შანხაი).