image DuChef რეგიონში ერთ-ერთ წამყვან ფრანგულ საკონდიტრო ბრენდად პოზიციონირებას გეგმავს
DuChef პრემიუმ კლასის ფრანგული კონდიტერიისა და კულინარიული განათლების სივრცეა, რომელიც ბაზარზე ხუთი წელია ოპერირებს. მეტი ინფორმაციისთვის, Business Insider Georgia კომპანიის დამფუძნებელს ხათუნა ბაკურაძეს ესაუბრა.
DuChef წარმოადგენს პრემიუმ კლასის ფრანგული კონდიტერიისა და კულინარიული განათლების სივრცეს, რომელიც ბაზარზე ოპერირებს უკვე 5 წელია მაღალი ხარისხის დესერტების, საკონდიტრო პროდუქციისა და პროფესიული ტრენინგების მიმართულებით.
ჩვენი კონცეფცია აერთიანებს ფრანგულ ტექნოლოგიებს, თანამედროვე ვიზუალურ ესთეტიკას და უმაღლესი ხარისხის ნედლეულს. მომხმარებლებს ვთავაზობთ როგორც ყოველდღიურ დესერტებსა და სპეციალურ შეკვეთებს, ასევე პროფესიულ მასტერკლასებსა და სასწავლო პროგრამებს მომავალი კონდიტერებისთვის.
პრემიუმ საკონდიტრო პროდუქტებზე მოთხოვნა საქართველოში სტაბილურად მზარდია. მომხმარებელი უფრო მეტად აფასებს ხარისხს და დახვეწილ გემოვნურ გამოცდილებას. განსაკუთრებით მაღალია მოთხოვნა ინდივიდუალურ შეკვეთებზე, თემატურ ტორტებსა და თანამედროვე ფრანგული სტილის დესერტებზე, რაც ბაზრის განვითარებისა და სეგმენტის გაფართოების პოზიტიურ ტენდენციას ადასტურებს.
DuChef-ის მთავარი კონკურენტული უპირატესობა არის საერთაშორისო სტანდარტებზე დაფუძნებული პროფესიული გამოცდილება, საავტორო რეცეპტურა და მაღალი ხარისხის ინგრედიენტების გამოყენება. დამატებით, ჩვენ ვაერთიანებთ წარმოებასა და განათლებას ერთ სივრცეში, რაც მომხმარებელს სთავაზობს არა მხოლოდ პროდუქციას, არამედ ცოდნასა და გამოცდილებასაც - ეს კი ბრენდს უნიკალურ პოზიციონირებას აძლევს ბაზარზე.
როგორია DuChef-ის სამომავლო გეგმები?
კომპანიის სამომავლო სტრატეგია მოიცავს პროდუქციის ხაზის გაფართოებას, ახალი პრემიუმ დესერტების განვითარებას, საერთაშორისო პარტნიორობების გაძლიერებას და პროფესიული სასწავლო პროგრამების გაფართოებას. ჩვენი მიზანია DuChef-ის პოზიციონირება როგორც რეგიონში ერთ-ერთი წამყვანი ფრანგული საკონდიტრო ბრენდის, რომელიც აერთიანებს მაღალი კლასის პროდუქციას, განათლებასა და ინოვაციას.
ინფორმაციისთვის, DuChef - ის მისამართია ტარას შევჩენკოს ქუჩა N1.