„ჩაროზმა“ გაყიდვაში სააღდგომო ნაკრებები ჩაუშვა
ქართული, უშაქრო, ნატურალური და უნიკალური ტკბილეულობისა და სნექის კომპანია Charozi • ჩაროზი,რომელიც ბაზარზე 2019 წლიდან ოპერირებს მომხმარებლებს სააღდგომოდ განსაკუთრებულ ნაკრებს სთავაზობს. როგორც Business Insider Georgia - ს კომპანიის მფლობელმა ელენა ჯიშიაშვილმა განუცხადა ეს არის თემატური კოლექცია ხის კვერცხის სახით, რომელშიც მოთავსებულია „ჩაროზის“ პროდუქციის სრული ასორტიმენტი.
„ჩვენ ვცდილობთ რომ ყველაფერი იყოს ნატრალური. დიდი მნიშვნელობა აქვს შეფუთვასაც და ვიყენებთ ნატურალური მასალის შეფუთვებს. აღდგომის დღესასწაულის შესაფერისი ხის კვერცხი დავამზადეთ, რომელიც არის ძალიან ლამაზი და მასში შიგნით მოთავსებულია „ჩაროზის“ სრული ასორტიმენტი. პროდუქტის წონა არის 550 გრამი და ამ სასაჩუქრე ნაკრების ღირებულება თავისი ლამაზი ჩანთით არის 60 ლარი “, - აცხადებს კომპანიის მფლობელი ელენა ჯიშიაშვილი
გარდა კვერცხის ფორმის ნაკრებებისა „ჩაროზი“ მომხმარებელს ყოველწლიურად სთავაზობს ხატის პურს, რომელიც გემოვნურ თვისებებთან ერთად, ვიზუალურადაც ძალიან ლამაზია.
„სააღდგომოდ ყოველწლიურად ვამზადებთ ჩაროზის ხატის პურს, რომელიც არის დიაბეტურიც. ვიზუალურად არის ძალიან ლამაზი და შიგნით აქვს ჩაროზი “, - ამბობს კომპანიის მფლობელი ელენა ჯიშიაშვილი.